ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek arkadaş

Rüyalarını süsleyen erkek arkadaş adayınla henüz tanışamadıysan ve çevrende sevgilin olabilecek niteliklere sahip kimse yoksa izmit.net'te şansını deneyebilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek arkadaş

Rüyalarını süsleyen erkek arkadaş adayınla henüz tanışamadıysan ve çevrende sevgilin olabilecek niteliklere sahip kimse yoksa izmit.net'te şansını deneyebilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Sevmek ve sevilmek herkesin hayali. Kimse bu hayatı yalnız geçirmek istemez. Sen de artık hayatımda biri olsun, beni olduğum gibi sevsin istiyorsan arkadaşlık siteleri tam sana göre olabilir. Erkek arkadaş ya da kız arkadaş bulmak için yeterli vaktin mi yok? Hayatın koşuşturmacası içinde kendine zaman ayıramıyor musun? Belki de sosyal çevrende senin kriterlerine uygun biri yoktur. Zor beğenen biri olduğunu düşünüyorsan ve erkek arkadaşım diyebileceğin kişilerde belli başlı kriterlerin varsa izmit.net'in detaylı arama seçeneğini kullanabilirsin. Emin ol senin gibi kendilerine bay arkadaş ya da bayan arkadaş arayan o kadar çok kişi var ki. Sen de hemen izmit.net'e üye olup senin gibi aşkı yakalamak isteyen diğer kişilerin arasına katılmaya ne dersin? Aşk seni bulamıyorsa senin onu bulman gerek.

Aşkın, sevginin ve evliliğin adresi günümüzde arkadaşlık siteleri Şehre özel arkadaşlık sitesi izmit.net'te sen de hayallerindeki yaşama ulaşmak için gerçekleştirmek için sevgili bulabilirsin.

Üyeliğini başlattıktan sonra resimli profilini dikkatle oluştur, Erkek arkadaş adayların üzerindeki ilk imajın çok önemli. Dikkat çekici bir rumuz ve seni anlatan kelimelerle profilini tamamla. Evliliğe giden yolda dürüstlük ve kendin gibi olmak çok önemli.

izmit.net'e bilgisayar başında olmadığın zamanlarda da mobil siteden ya da uygulamalardan ulaşabilirsin. Uygulamanın "etrafımdakiler özelliği sayesinde bulunduğun konuma en yakın kişileri görebilir, hatta sohbet ettikten sonra buluşabilirsin bile. Aşk senin bu kadar yakınındayken uzak durmayı tercih etmemelisin. Mutluluğu yakalamak senin elinde.

Senin gibi yanlızlığını sonlandıracak birçok kişinin olduğunu bilmelisin. Kendini yanlız hissediyorsan ve aradığın kişiyi erkek arkadaş bulmana yardımcı olacak online arkadaşlık siteleri üzerinden bulabilirsin. Hayallerindeki aşkı bulmak için fazla düşünme, çünkü aşkın seni bekliyor! Aşkı yakalayan, hayallerindeki erkek arkadaş ile tanışan sayılı şanslı kadından biri de sen ol. Aşkı daha fazla erteleme, aradığın aşk yanıbaşında.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER