ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Kendi karakterine uyan, tüm dertlerini paylaşabileceğin yeni bir arkadaş edinmek istiyorsan, arkadaşlık sitesi izmit.net'e hemen üye ol ve yeni arkadaşlıklar kur.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Kendi karakterine uyan, tüm dertlerini paylaşabileceğin yeni bir arkadaş edinmek istiyorsan, arkadaşlık sitesi izmit.net'e hemen üye ol ve yeni arkadaşlıklar kur.

1/2
 
  YA DA  

Günümüzde yeni arkadaşlık ilişkileri kurmak giderek zorlaşmaya başladı. Hayatın tadını çıkarmak için arkadaş edinmekte zorlanıyorsan, arkadaşlık siteleri sayesinde bu sorununu çözebilirsin. Hayatının temposu sana yeni kız arkadaş veya erkek arkadaş edinmene olanak sağlamıyorsa ya da yeni insanlarla tanışmakta zorluk yaşıyorsan, izmit.net tam sana göre. Binlerce üye arasından kendi karakterine uygun birini mutlaka bulacaksın. Kuracağın bu yeni arkadaşlık zamanla yerini sevgiyi, aşka bırakabilir. Hatta ilişkinizi evlilik ile taçlandırabilirsin bile. Hayatının acı, tatlı tüm yönlerini paylaşabileceğin birini bulmak için artık daha fazla beklemene gerek yok. Gelişen teknoloji sayesi yalnızlık sorununa çözüm oluyor. Hayatına yeni güzellikler katmak için bu yolu deneyebilirsin.

Arkadaşlık sitelerine üye olmak sanılanın aksine oldukça kolay ve hızlı. izmit.net'e üye olduktan sonra yapman gereken tek şey profilini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak. Profilini doldurduktan sonra fotoğraflarını yükle ve kendini detaylı bir şekilde tanıt. Üyelik işlemlerini bitirdikten sonra diğer üyelerin profillerini inceleyebilirsin. izmit.net'in detaylı arama seçeneği sayesinde arkadaşlık kuracağın yeni kişilerde olmasını istediğin özellikleri en ince ayrıntısına kadar seçebilirsin. Arama sonuçlarına göre sana en uygun üyeyi bulup, konuşmaya başlayabilirsin.

İzmit'te Gidilebilecek Yerler
İzmit'in güzelliklerini yeni tanışacağın kişi ile çıkarmak için daha fazla beklemene gerek yok. Kuracağın bu yeni dostluk sayesinde İzmit'in en keyifli yerlerinden biri olan İzmit Gemi Müzesini birlikte gezebilirsin. Eğer kapalı alanlarda dolaşmak istemiyorsan, her köşesinde huzur bulacağın Kocaeli'nde yaylaları gezebilirsin. Gezilebilecek başlıca yaylalar olarak ise Maşukiye Kirazlı Yaylası veya Kuzu yaylasına gidebilirsin. İzmit'in güzelliklerini yanında kendini rahat, huzurlu ve mutlu hissettiğin biri ile dolaşmanın keyfini çıkarmak için daha fazla bekleme. Arkadaşlık sitesi izmit.net sayesinde kendini artık yalnız hissetmeyeceksin. Yeni dostluklar, arkadaşlık için izmit.net'e hemen üye ol!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER