ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini evlilik

Evlenmek için doğru zamanın geldiğini mi düşünüyorsun? Seninle aynı kültürden, aynı inançtan biri ile mutlu bir yuva kurmak için dini evlilik sitelerini denemeye ne dersin?

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Evlenmek için doğru zamanın geldiğini mi düşünüyorsun? Seninle aynı kültürden, aynı inançtan biri ile mutlu bir yuva kurmak için dini evlilik sitelerini denemeye ne dersin?

1/2
 
  YA DA  

Hayatta bazı kararlar almadan önce iyice düşünüp, karar vermek gerekir. Evlilik fikri de bu önemli kararlardan biridir. Bir aile olmaya karar vermek ve artık hayatı iki kişiyi düşünerek yaşamak önemli bir adımdır. Bir yuva kurmadan önce hayatı paylaşacağın kişi ile pek çok ortak noktanın olması gerekir. Çünkü herkes kendi kültüründen, inanışından biri ile bir yol çizmek ister. Eğer sen de senin gibi dini görevlerini yerine getiren biri ile evlenmek istiyorsan ancak henüz o kişiyi bulacak kadar şanslı olamadıysan dini evlilik sitelerini deneyebilirsin. Senin gibi mutlu bir eş ve mutlu bir yuvası olsun isteyen binlerce kişi dini evlilik sitelerinde doğru kişi ile tanışmayı bekliyorlar. Sen neden onlardan biri olmayasın? Mutlu olmak için cesaret göstermek gerekir. Sen de kendi mutluluğun için bir adım at ve izmit.net'e üye ol. Hep sahip olmayı istediğin yuvaya kavuş.

izmit.net'te aşkı bulmanın yolları
Günümüzde aşkı bulmak için hemen hemen herkes arkadaş siteleri yolunu tercih ediyor. Şehre özel arkadaşlık sitesi izmit.net'te sen de hayallerindeki dini evliliği gerçekleştirmek için sevgili bulabilirsin. Seninle aynı görüş ve inançları paylaşan bay arkadaş ya da bayan arkadaşlarla tanışmak için izmit.net'e ücretsiz üye ol. Profilini eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra seni en doğru biçimde ifade eden fotoğraflarını yükle. Tüm bu işlemlerin sonunda artık diğer üyelerin profillerini dilediğince gezebilir, sana en uygun gördüğün kişi ile sohbet etmeye başlayabilirsin. Binlerce üye arasında kaybolmak istemiyorsan eğer "Göster Kendini" özelliği ile kalabalıktan sıyrılabilirsin. Beğendiğin ve aranda bir bağ oluştuğunu düşündüğün üyemize "Hediye Gönder" seçeneği ile ona küçük jestler yapabilirsin.

Hayat arkadaşı, can yoldaşı bulmak için en doğru yol izmit.net'e hemen üye ol. Senin gibi dini evlilik yapmak isteyen diğer üyelerle tanışmak için daha fazla bekleme. Mutlu bir hayatı sana uygun, inancına ve kalbine uygun biriyle paylaşmak için binlerce müslümanın üye olduğu dini evlilik sitelerine üye ol. Buradan edineceğin arkadaşlarla görüşüp dini evlilik için ilk adımı at.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER