ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili bul

Çevrenden gelen artık "sevgili bul" sözlerine kulak ver! Mutluluk senin de hakkın, bunu unutma. Aşkı yakalamak için izmit.net'e hemen üye ol.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili bul

Çevrenden gelen artık "sevgili bul" sözlerine kulak ver! Mutluluk senin de hakkın, bunu unutma. Aşkı yakalamak için izmit.net'e hemen üye ol.

1/2
 
  YA DA  

Hayatı yaşanılır kılan duygular aşk ve sevgidir. Bu duygular olmazsa hayatın yoğunluğunda yalnızlıktan geçip gider ömrümüz. Ailelerimiz, arkadaşlarımız, dostlarımız her zaman bizim iyiliğimizi düşünürler ve yalnız bir ömür sürmemizi istemezler. İşte bu yüzden sevgili bul diye sürekli her fırsatta bize serzenişte bulunurlar. Belki de içten içe sende bir sevgili bulmanın hayalini kuruyorsundur ama bunu başarmak için o cesarete sahip değilsindir. Sosyal hayatında bulunan kişilerde sana uygun kız arkadaş ya da bay arkadaş bulamıyorsundur. Sevgili bulmak ve mutlu olmak herkesin ortak dileği. Üzülmene gerek yok. izmit.net'e hemen üye ol, diğer üyelerle sohbet etmeye başla.

Tıpkı senin gibi çevresinden ve ailesinden gelen sevgili bul önerilerine artık kulağını tıkayamayan, yoğun iş hayatı ve zaman azlığı nedeniyle sosyal çevresine vakit ayıramayan insanlar arkadaşlık siteleri arasında en güvenilir ve en kalabalık olan izmit.net'e gelip hayallerini süsleyen sevgili adayını arıyorlar. Sen de artık seninle bir hayatı paylaşma yoluna girebilecek düzgün bir insan arıyorsan izmit.net'e hemen üye ol ve diğer üyelerin profillerini incelemeye başla. Profilini doldururken kendini en iyi biçimde ifade etmeyi ihmal etme. Sevgili bul araması ile gelen binlerce üye arasından kendine uygun kişiyi bul.

Hem karşına çıkan adaylara hem de kendine küçük bir şansı çok görmey ve ideal eşini bulup, sevgili arıyorum demeye son ver. Pek çok insanın geleceğe dönük mutluluğuna vesile olan arkadaşlık siteleri sayesinde mutluluğu ve huzuru yakalayanlardan biri de neden sen olmayasın? Kim bilir romantik filmlerdeki gibi mutlu bir evlilik, belki de sevgili arıyorum diyerek üyelik yarattığın arkadaşlık sitesinden bulduğun kişiyle başlayan bir sohbet sonrasında senin olacak... ,

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER