ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş

Yeni bay arkadaşlarla tanışmak için bir fırsat mı bekliyorsun? İzmit.net senin için tüm fırsatları bir tık uzağına getirdi. Hemen üye ol yeni arkadaşlıklara yelken aç.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Yeni bay arkadaşlarla tanışmak için bir fırsat mı bekliyorsun? İzmit.net senin için tüm fırsatları bir tık uzağına getirdi. Hemen üye ol yeni arkadaşlıklara yelken aç.

1/2
 
  YA DA  

Hayatına yeni heyecanlar, yeni mutluluklar katmak için çok isteklisin ama bir türlü nereden başlaman gerektiğini bilemiyor musun? Belki de kendine uygun yeni bay arkadaş ya da bayan arkadaş ile tanışmak için bir şeyler yapmalısın. Sosyal ortamında yeni kişilerle tanışmak için pek fırsatın olmuyorsa ve hayatının çok yoğun geçmesinden dolayı yeni insanlarla tanışmakta zorluklar yaşıyorsan, arkadaşlık siteleri sayesinde sen de kendine senin gibi yeni insanlarla tanışmak için üye olmuş diğer kullanıcılarla tanışabilirsin. izmit.net sayesinde İzmit'te yaşayan insanlarla kolaylıkla tanışabilirsin. Şehre özel arkadaşlık sitesi olan izmit.net sayesinde aynı semtte hatta aynı sokakta yaşadığın ancak daha önce tanışmadığın kişilerle tanışma imkanına sahip olabilirsin. Üstelik izmit.net'e üye olmak ücretsiz. Yapman gereken izmit.net'e hemen üye olup, profilini eksiksiz bir şekilde doldurup yeni insanlarla tanışmak için hazır olmak. Üye olduktan sonra diğer üyelerin profillerini gezebilir, kendine yakın hissettiğin kişilerle iletişime geçmek için onlara mesaj atabilirsin.

Modern dünyanın bize sağladığı pek çok farklı iletişim yolu ile yeni kişilerle tanışmak artık son derece kolaylaştı. Çekingen bir insansan ve yeni kişilerle tanışmakta zorluk yaşıyorsan, arkadaşlık sitelerini tercih edebilirsin. Bu sayede kendini en iyi biçimde ifade edebilir ve kız arkadaş ya da erkek arkadaş adaylarını arayabilirsin. izmit.net'in detaylı arama olanakları sayesinde sevgili olarak görmek istediğin kişinin tüm özelliklerini belirtip, bu şekilde arama yapabilirsin. Aşkı bulmak için artık yapman gerekenleri biliyorsun. Hemen izmit.net'e üye ol ve aşkı doyasıya yaşamanın tadını çıkar.

Hayalindeki bay arkadaş ile tanışmanın yolu izmit.net'ten geçiyor. İstersen bilgisayar başında, istersen cep telefonuna izmit.net'in uygulamasını indirip, arkadaşlık kurduğun kişi ile sürekli iletişim halinde kalabilirsin. Aşkı uzaklarda aramaktan yorulduysan sen de hemen izmit.net'e üye ol ve mutluluk seninle olsun.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER